Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "LILA GRUPP"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

LILA GRUPP


LEDARE LILA GRUPP SÄSONGEN 2020-2021

NAMN POST MOBIL E-MAIL
Urban Edlund tränare 070-6688671 urban@nylandersbil.se
Matts Sehlberg tränare 070-6737280 matts.sehlberg@telia.com
Tommy Andersson tränare 070-2998000 tommy.andersson@humanresurs.se
Cornelia Hörnquist tränare 072-5027456 

 

Evangelina Bergh tränare 070-8976598

evangelina@berghskedjan.se

Anna Alexandersson lagledare 070-5927959 anna.alexandersson@hotmail.se

 

FÖRENINGSINFORMATION

Träning i Lila grupp anpassas för åldersgruppen ca 11-13 år. Barn födda 2008-2010. Vid frågor och funderingar sänd gärna ett mail till lila@hagglundsskiteam.se

Temperatur Pumphuset

(2021-04-18 20:32)
Nu är det dags att summera den gångna säsongen.
 
(2021-04-05 11:37)
 
(2021-03-29 08:27)
Nu är de påsk!
 
(2021-03-14 18:00)
Nya veckor med träning och dagarna blir längre, Vi får hoppas att det blir skarsnöåkning någon träning framöver.
 
(2021-02-28 18:00)
 
(2021-02-14 18:00)
Roligt att se så många under Lilla Fjällrävenloppet. Nu kommer nya veckor.
 
(2021-01-31 18:05)
Nu har vi våran egen tävling Lilla Fjällrävenloppet.
 
(2021-01-25 09:27)
 
(2021-01-18 13:20)
 
(2021-01-10 18:05)
 
(2021-01-03 18:05)
 
(2020-12-28 11:55)
 
(2020-12-21 18:14)
 
(2020-12-07 10:19)
 
(2020-11-23 21:17)
 

Filtrera nyheter

År Månad

fb

guldpartners

 

 NYA intersport 2-radiga i bildfil

  

 fjällräven logo

 

naturkompaniet logo 

 

 ulf_nylanders_bilar logo 

  

 

 

 silverpartners

 

 holmen logo

 

 norra skogsagarana logo

 

 eurocon logo

 

 Garageportexperten_Logo350  

 

mäklarhuset logo

 

 bosch rexroth logo



 

bronspartners

 

trimtex logo

  

Postadress:
Hägglunds Ski Team SK - Skidor
Hägglunds Ski Team SK, Åvägen 19
89151 Örnsköldsvik

Kontakt:
Tel: +4666054450
E-post: info@hagglundsskitea...

Se all info