Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "LILA GRUPP"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

LILA GRUPP


LEDARE LILA GRUPP SÄSONGEN 2020-2021

NAMN POST MOBIL E-MAIL
Urban Edlund tränare 070-6688671 urban@nylandersbil.se
Matts Sehlberg tränare 070-6737280 matts.sehlberg@telia.com
Tommy Andersson tränare 070-2998000 tommy.andersson@humanresurs.se
Cornelia Hörnquist tränare 072-5027456 

 

Evangelina Bergh tränare 070-8976598

evangelina@berghskedjan.se

Anna Alexandersson lagledare 070-5927959 anna.alexandersson@hotmail.se

 

FÖRENINGSINFORMATION

Träning i Lila grupp anpassas för åldersgruppen ca 11-13 år. Barn födda 2008-2010. Vid frågor och funderingar sänd gärna ett mail till lila@hagglundsskiteam.se

(2021-01-10 18:05)
 
(2021-01-03 18:05)
 
(2020-12-28 11:55)
 
(2020-12-21 18:14)
 
(2020-12-07 10:19)
 
(2020-11-23 21:17)
 
(2020-11-08 18:15)
 
(2020-10-27 09:59)
 
(2020-10-25 18:00)
Höstlov och nya träningar.
 
(2020-10-11 17:32)
Nya träningsveckor efter den fantastiska Ski Team Helgen.
 
(2020-10-04 18:30)
Nu kommer vi till Ski Team Helgen. På lördag har vi ett hemma läger och på söndag är det Ski Team dagen. Då får ni vara hjälpledare till dom yngre grupperna.
 
(2020-09-26 11:24)
Ny träningsvecka.
 
(2020-08-24 15:27)
Nu är det dags att starta upp säsongen 2020-2021. Vi hälsar alla sugna skidåkare välkommen tillbaka.
 
(2020-07-11 09:59)
Nu tar vi sommaruppehåll några veckor med sol och bad.
 
(2020-06-02 09:03)
Nu har sommaren kommit och vi fortsätter med rullskidor på söndagar och anmäl er till Dräpardagen som kommer att bli en höjdare.
 

Filtrera nyheter

År Månad

guldpartners

 

 NYA intersport 2-radiga i bildfil

  

 fjällräven logo

 

naturkompaniet logo 

 

 ulf_nylanders_bilar logo 

  

 

 

 silverpartners

 

 holmen logo

 

 norra skogsagarana logo

 

 eurocon logo

 

 Garageportexperten_Logo350  

 

mäklarhuset logo

 

 bosch rexroth logo



 

bronspartners

 

trimtex logo

 

ågrenshuset_logo

 ditwin

  

Postadress:
Hägglunds Ski Team SK - Skidor
Hägglunds Ski Team SK, Åvägen 19
89151 Örnsköldsvik

Kontakt:
Tel: +4666054450
E-post: info@hagglundsskiteam.se

Se all info